Kam za prima zážitky?

Venku mrzne, až praští a Vám se v mysli začínají honit myšlenky na to, co bláznivého podniknete na jaře? Absolutní novinkou letošního kalendářního roku mezi adrenalinovými zážitky je Flyride. Jde o adrenalinovou pecku, kterou by si neměl nechat uniknout žádný nadšence dech beroucích zážitků.

Vyzkoušejte adrenalinovou novinku Flyride

Pod anglickým názvem Flyride si lze představit jízdu na létacím vodním skútru, který je poháněn vodním proudem. Díky Flyride můžete zažít pořádnou dávku adrenalinu, aniž byste museli cestovat dlouhé hodiny letadlem za oceán. Bezpečné vznášení nad vodní hladinou umožňuje technologie vodních trysek. Směr a výšku si určuje jezdec na základě své intuice.  Naprosto jednoduché ovládání celého systému, na němž je Flyride postaven, zvládnou také děti od útlého školního věku. Tato vodní aktivita je tak vhodná, jak pro děti, tak pro dospělé. Vyzkoušet ji mohou všichni, kterým již bylo šest let.

Tajemství vyhlídkových letů

Poukázku na Flyride můžete za skvělou cenu pořídit na internetovém portále Firmy na zážitky. Kromě této zmíněné novinky doporučuje společnost Allegria vyzkoušet také celou řadu dalších aktivit. Mezi nimi patří k nejoblíbenějším tandemový seskok, hoverboard i indoor skydiving a mnohé další www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Milujete jízdu v silných sportovních vozech, užijte si jízdu ve sporťácích na okruhu. Krásy České republiky můžete obdivovat z ptačí perspektivy během vyhlídkových letů. Vyhlídkový výlet nad Sněžkou, romantický let do oblak nebo výlet vrtulníkem okolo Hradce je jen stručný výčet toho, jak můžete krásně strávit některý z víkendových dnů. Kdo ví, možná se při této příležitosti také konečně po několikaletém vztahu odhodláte požádat Vaši přítelkyni o ruku.