Používáte ochranné pomůcky?

Normy na používání ochranných pomůcek při výkonu rizikového povolání se neustále zpřísňují, přesto počet pacientů v pracovní neschopnosti s pracovním úrazem nijak neklesá. Pracovní úrazy, způsobené nedodržením bezpečnosti práce a nepoužíváním ochranných pomůcek stále plní ordinace lékařů. Mnoho lidí neví, že takový člověk nemá žádný nárok na vyplácení nemocenské dávky a zůstane zcela bez prostředků. Také zbytečně riskujete? Společnost Repa cz vychází vstříc požadavkům zaměstnanců a na jejich webových stránkách repa.cz naleznete výběr ochranných pomůcek potřebné pro hodně povolání.

Neriskujte zbytečně

Máte rodinu, ženu na rodičovské dovolené a jste závislí na vašem příjmu? Používáte předepsané ochranné pracovní pomůcky? Pokud ne a způsobíte si zranění při výkonu vaší práce, zůstanete bez příjmu a zapříčiníte tak existenční problémy nejen sobě, ale celé rodině. Neschopni pracovat můžete být i několik měsíců, proto neriskujte a chraňte své zdraví a riziko pracovního úrazu, co nejvíce minimalizujte.

Prestige – obuv do práce i pro volný čas

Obuv Prestige byla vždy považována za kvalitní obuv, která dlouho vydrží, odolá i náročnějšímu užívání a je velice pohodloná. Stále více lidí opět objevuje tyto, kdysi oblíbené, nadčasové boty a jejich obliba mezi lidmi opět rychle stoupá. Na repa.cz seženete obuv Prestige v jejím klasickém provedení, ale také v nových moderních provedeních pro dospělé i děti. Chystáte se na tůru, sportovat nebo jen na procházku? Na vše využijete boty Prestige.

Pokud pracujete v hale, kde se hodně nachodíte a po celodenním chození vás pálí chodidla a bolí nohy, vyzkoušejte obuv Prestige, která je ušitá z kvalitních materiálů a je přizpůsobena namáhavé chůzi po celý den i po nerovném povrchu. Vaše nohy zůstanou v pohodlí po celý den.