Nejste spokojeni s dětskými jednorázovými plenkami? Zkuste značku DADA

Nedílnou součástí péče o dítě v mnoha domácnostech jsou jednorázové dětské plenky. Není však vůbec jednoduché najít takové, které by dítěti i rodičům po všech stránkách vyhovovaly. Některé jsou rychle nasáklé a potřebují vyměnit, některé nedrží na svém místě, nebo naopak táhnou a škrtí. Časté je i protržení, nerovnoměrné umístění výplně nebo materiál, který je nepříjemný, plenka páchne… Nic z toho se vám nestane, když vsadíte na jednorázové dětské plenky DADA. 

Vyberte si ze třech sérií jednorázových plen DADA 

Jednorázové dětské plenky Dada jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale díky tomu, že jsou tak kvalitní a za nízkou cenu, našly si i mnoho příznivců u nás. Jen málokteré plenky se jim vyrovnají kvalitou, natož tak cenou. Koupit je můžete např. v zavedeném obchodě s kojeneckými potřebami Kupplenky.cz. Zde na vás čekají nejen plenky Dada, ale také látkové plenky, vlhčené ubrousky, kozí mléko, dětská kosmetika, zboží pro maminky a mnohé jiné. 

Plenky Dada se vyrábí ve třech různých sériích, a to Dada Extra soft, Extra care a Pure care. Nechybí ani Dada pants, což jsou jednorázové dětské kalhotky vhodné zejména pro děti, které se učí chodit na nočník nebo toaletu. Plenky i plenkové kalhotky jsou k dostání v mnoha velikostech, aby si vybrali rodiče novorozeňátek i větších batolat.  

Nechybí ani vlhčené ubrousky, které jsou nedílnou součástí vybavení pro pohodlné přebalování. Oceníte jejich výborné navlhčení i velikost, která umožní pohodlné otírání zadečku i rukou nebo jiných částí těla, když je potřeba.  

Plenky Dada extra soft 4 

K nejpoptávanějším patří Dada extra soft 4, což jsou dětské jednorázové plenky pro děti s váhou od 7 do 16 kg. Extrémně měkké a prodyšné materiály v kombinaci s technologií absorpčních kanálků zajišťují, aby se plenky postaraly o sucho a ochranu, zároveň ale dovolily pokožce dýchat.  

Kompletní nabídku zboží najdete na Kupplenky.cz.