Víte, kde koupit kvalitní a levné dřevěné šperky, motýlky nebo třeba truhlíky?

Dřevo patří bezesporu k nejoblíbenějším materiálům, které si domů pořizujeme. Nacházet ho můžeme nejen v podobě nábytku, ale také v podobě krásných dřevěných bytových doplňků. Z mnoha druhů, stylů a barev můžete vybírat např. v zavedeném českém obchodě Amadea.cz, kde koupíte české dřevěné výrobky z kvalitního masivu. Najdete tady drobnosti od dřevěných šperků, a to i pro děti, přes nejeden dřevěný motýlek k obleku, až po dřevěné svícny, betlémy nebo třeba dřevěné truhlíky.  

Nestárnoucí dřevěné truhlíky 

Vždy byly, jsou a jistě také budou IN dřevěné truhlíky. Když si vyberte typy, které ladí se stylem vašeho domu, bytu nebo třeba firemní budovy, nemůžete nic pokazit. Výborně se do nich hodí kvetoucí rostliny, stálozelené nekvetoucí rostliny, také nižší jehličnany, bonsaje, ozdobné rostliny, jako např. ty s drobnými papričkami atd.  

E-shop nabízí jak samostatné dřevěné obaly na truhlíky, tak ty, které mají uvnitř fólii nebo rovnou i květináč. Pokud už plastové samozavlažovací květináče máte, postačí vám dřevěný truhlík. A pokud kupujete truhlíky poprvé, můžete zde koupit vše najednou, aniž byste se báli, co vám bude chybět, nebo to pracně hledali jinde. 

Na své si přijdou milovníci bílé natřeného dřeva, také ti, kteří upřednostňují jeho přírodní nebo tmavě hnědou barvu. I co se tvarů a velikostí týče, budete jistě spokojeni. Samozřejmostí jsou obdélníkové a čtvercové dřevěné obaly na květináče, dokonce jsou zde i typy válcové a soudkové. 

Také v případě, že chcete dřevěný truhlík pověsit nad dveře, dovnitř pergoly nebo nad terasu, stačí si vybrat.  

Doplňte do kuchyně dřevěné misky 

Nejen dovnitř, ale i na terasu k zahradní party a grilování můžete použít dřevěné misky. Jestliže máte interiér nebo exteriér hodně propojený se dřevem, budou se k servírování skvěle hodit. Anebo je použijte jako netradiční, ale vítaný a praktický dárek k narozeninám pro vaši kamarádku, sestru nebo třeba maminku. 

Kompletní nabídku najdete na Amadea.cz.