Umíte se pobavit?

Taky se každý pátek těšíte na to, až večer vyrazíte mezi lidi a budete se celou noc bavit? Ale ta sobotní rána – kolikrát si říkáte, že Vám za to nestojí.

Bavit se dá i bez alkoholu

Kolikrát už se Vám stalo, že jste se ocitli na party, kde byl někdo, kdo nemohl zrovna pít, ať už z důvodu, že musel řídit, bral prášky, na které se nemůže pít nebo prostě chtěl mít po ránu čistou hlavu. Vždycky jste si říkali – „jak to může vydržet?“

Jenže – teď se to stalo Vám! Co teda budete dělat? Dá se vůbec na rozjeté party, plné „opojených“ lidí nějak zabavit bez toho, aniž byste si dali kapku alkoholu? To víte, že se to dá bez problémů zvládnout – stačí jen, abyste si vzpomněli na pár typů, které Vám přinášíme:

  • Dívejte se okolo sebe

Neuvěříte, jak extrémně zábavné může být, když se někdy na ostatní díváte střízlivýma očima – hlavně v pokročilých nočních hodinách, kdy už mají ostatní hodně vypito. Teď si můžete představit, že takhle se chováte i Vy, když jste ve stavu opilosti – určitě Vám to odradí od pití alkoholu alespoň na nějakou dobu.

  • Věnujte se dámám

Jak je známo, ženy nepijí tolik, co muži a většině z nich se potom moc nelíbí, když je začne „obluzovat“ nějaký muž, kterému ani nejde moc rozumět a alkohol z něj táhne na 10 metrů. Pro všechny takové budete jako diamant mezi zirkony. Rozhlédněte se, můžete si totiž začít vybírat. Hodně žen ocení, když si k nim přisedne galantní muž, kterému se neplete jazyk a klidně si s nimi připije skleničkou džusu. A navíc – když se „zadaří“, budete si ráno všechno pamatovat a nebudete překvapeni, jak to, že jste se neprobudil ve vlastní posteli.

  • Udělejte dobrý skutek

Jste prostě ten vyvolený, který může začít konat dobro a své kamarády, kteří „přebrali“, může rozvézt domů a navíc se postarat o to, aby se dostali sami domů a ráno se vyhnuli překvapení, které alespoň jednou v životě každý z nás zažil.

Často se taky stane, že nemůžete pít i například z toho důvodu, že jste pořadatel party a musíte mít dohled nad tím, aby všechno dobře dopadlo. Víte, že při přípravě party musíte myslet na hodně věcí, například na kvalitní osvětlení, aby byli Vaši hosté spokojení a ráno na tu Vaši party vzpomínali s úsměvem na tváři?