Pořiďte svým dětem reflexní vestu aneb bezpečnost na prvním místě

Reflexní vesty jsou skvělým způsobem, jak podpořit bezpečnost vašeho dítěte. Přechází vaše dítě po cestě do školy často vozovku? Chodí vaše dítě do školy za snížené viditelnosti? Reflexní vesta je účinným řešením v těchto rizikových situacích. Díky výrazné barvě reflexní vesty a reflexním pruhům dochází ke zviditelnění dítěte a jeho preventivní ochraně před nebezpečím.

Reflexní vesty

Reflexní vesta se vašemu dítěti bude hodit nejen při chůzi za snížené viditelnosti, ale také při sportování, kdy se pohybuje po vozovce. Vydáte-li se se svým dítětem na výlet a víte, že vás čeká přecházení silnice či chůze po okraji vozovky, reflexní vestu určitě oceníte. Může zachránit nepozornému dítěti život. Nevíte-li, kde si reflexní vestu pořídit, zavítejte na stránky altima.cz, které nabízí pestrý výběr reflexních vest. Zde si můžete vybrat z klasických reflexních vest s reflexními pruhy bez potisku či z vest určené pro menší děti. Tyto vesty jsou opatřeny barevnými potisky, které nošení vesty malým dětem zpříjemní. Zvolit můžete pro své děti také ideální zapínání vesty. Pokud vaše děti nemají rády přetahování oblečení přes hlavu, zvolte vesty se zapínáním vpředu či na boku. V nabídce reflexních vest vyberete vesty pro malé i starší děti.

Pro malé i velké

S reflexní vestou jsou v bezpečí malé děti, ale i velké, které brázdí vozovku na bruslích či na skateboardu. Stačí chvíle nepozornosti a neštěstí je na světě. Nepostradatelnými jsou reflexní vesty v mateřských školkách, kdy děti absolvují část vycházky po vozovce. Díky oranžovému či žlutému zbarvení vesty a reflexním prvkům je vaše dítě lépe viditelné a preventivně chráněné. I takovéto preventivní opatření může zachránit život vašeho dítěte.