Připravte skvělou oslavu

Blíží se Vaše jubileum a Vy přemýšlíte o tom, jakou oslavu uspořádáte? Hlavně musíte začít plánovat krok po kroku, jinak se Vám všechno zhroutí.

Skvělá oslava krok za krokem

Je důležité, abyste alespoň jednou zažila parádní oslavu – prostě oslavu podle Vašich představ. Je to skvělá podpora hlavně pro Vaše sebevědomí, protože pouze Vy jste středem pozornosti a všichni se točí okolo Vás, gratulují Vám a Vy uzavíráte i nová přátelství. Ale kde takovou party uspořádat? A hlavně, kolik na to budete potřebovat peněz?

Pokud jste jedna z těch šťastlivců, kdo má narozeniny v létě, máte vyhráno. Před sebou máte škálu možností, kde oslavu uspořádat. Nejjednodušší je využít Vaši zahradu, nebo na nějakou letní diskotéku pod otevřeným nebem. Dále můžete také odjet s celou partou na chatu, kde Vás nebude nikdo rušit a stejně tak nikoho nebudete rušit Vy.

Pokud plánujete oslavu v měsíci, kdy už zrovna teplo není, zarezervujte si salonek v oblíbené hospodě či restauraci. Hlavně někde, kde je teplo.

  • Začněte plánovat

Coca-Cola nebo Pepsi? Podobné maličkosti nechte až úplně na konec, rozhodně s nimi nezačínejte celé plánování! Oslava je jeden velký celek. Začněte s plánováním rozpočtu, což je nejdůležitější. Musíte dopředu vědět, kolik pozvete hostů a od toho se bude odvíjet i částka, kterou do oslavy musíte investovat. Takže s nákupem balonků ještě chvíli počkejte.

  • Výběr jídla

Pokud si oslavu děláte sami, jídlo je její nejdůležitější složkou. Nestačí Vám jenom tyčinky a brambůrky, nejjednodušší je uspořádat party s grilováním. Dobrým masem se totiž zavděčíte každému, pokud nebudete pořádat vegetariánskou party, samozřejmě. Jinak třeba můžete nachystat klasické chlebíčky, jednohubky, pizzu nebo upéct muffiny.

  • Hudba

Ke správné oslavě patří pořádná hudba. Sežeňte si kvalitní repro bedny a pokud máte možnost, tak třeba i jukebox nebo dokonce karaoke, které se bude hodit hlavně v pokročilejší části večera.

Věřím, že teď už jste skoro odborník na oslavy.

TIP: Kvalitní správa stránek je tu pro každého.