Vyrazte s dětmi do zábavního parku

Lámete si hlavu, co pořídit svým dětem k narozeninám? Vždyť to není nic složitého, tak proč si to tak ztěžujete? Stačí jen nasednout do auta.

Zase narozeniny…

Zaseje to tady, jako každý rok – Vaše ratolest má opět narozeniny. Vždyť je to jako včera, kdy jste se trápili, co mu k narozeninám pořídit a oddechli jste si, že máte zase na rok vystarané – a ono je to tady zase? Neskutečně to letí. Ale co teď? Zase je před Vámi trápení a vymýšlení vysněného dárku.

Ale co kdybyste to letos obměnili a namísto věcného daru či nového oblečení darovali svému dítěti skvělý zážitek, například v podobě návštěvy zábavního parku? Vždyť taková vzpomínka vydrží navždy! Víte například, kam zmizel dárek, který jste mu dali loňský rok? Ve většině případů je buďto ztracený nebo rozbitý, ale takový vzpomínka, té se nic stát nemůže, ta vydrží navždy!

Nechte se inspirovat námi nabízenými dosažitelnými možnostmi:

  • Legoland

Tenhle úžasný park, rozlohou velikosti 27 fotbalových hřišť obsahuje více než 50 milionů kostiček Lega, který Vás určitě fascinuje. Jestli máte doma milovníka Lega, určitě to pro něj bude nezapomenutelný zážitek.

Hned u vchodu se nachází Miniland, kde najdete celý svět v měřítku 1:20 a je sestavený celý z kostiček. Ale najít zde můžete i adrenalinovou horskou dráhu, která dosahuje rychlosti až 60 km/h .

  • Park Mirakulum

Tenhle park najdete u nás, a to konkrétně v Milovicích nad Labem a jeho atrakce ocení jak děti, tak i rodiče. Najdete zde nejenom obří pískoviště, ale také i kouzelný hrad s katakombami. Zoo či lanové centrum.

Můžete zde najít dokonce i podzemní chodby o délce až půl kilometru. Dokonce zde můžete pořádat i piknik v terasovité zahradě – a pokud zapomenete deku, nezoufejte, v parku Vám ji rádi zapůjčí.

  • Šťastná země

Jedná se o největší přírodní dětský areál, který nemá nouzi o návštěvníky. Nachází se v obci Radvánovice, kousek od zříceniny hradu Trosky. Ne nadarmo se mu říká Šťastná země, jelikož děti jsou tady opravdu šťastné. Najdou tady totiž spoustu úžasných atrakcí, jako například trampolíny, trpasličí vesnička, dřevěný hrad, houpačky, prolézačky, pískové rýžoviště a mnoho dalšího.

Tak co, který z nich jste si vybrali Vy?

TIP: Vyzkoušejte kvalitní SEO služby