Dopřejte si moderní podlahu

Toužíte po moderní podlaze? Ne každý je spokojený se svou současnou podlahou. Koberce jsou málo žádané, protože polapí mnoho prachu, dlažba je zase tvrdá a studená a dřevo vyžaduje neustálou péči. Existují snad i další řešení? Ano a existuje jich dokonce mnoho. Pro moderní interiér byste měli zvolit podlahu, která je nejen pěkná na pohled, ale takovou, která vám navíc zajistí ty správné vlastnosti.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou velmi krásné a jsou k nerozeznání od dřevěných parket. Tyto podlahy oceníte jak v obýváku a ložnici, tak i v kuchyni a obýváku. Hodí se dokonce i do kanceláří, restaurací a dalších prostorů, kde chodí mnoho lidí. Jejich výsadou je jejich odolnost, jsou odolné proti opotřebení i nárazům. Nemusíte je nijak speciálně udržovat a také vás potěší fakt, že se velmi rychle skládají. Jejich realizace je tedy velmi rychlá a během krátké chvíle mohou zcela proměnit vzhled vašeho interiéru. Nevybírejte však nekvalitní laminát, ale podlahy od Floor experts, kde se vám nabízí obrovské množství vzorů a barevných provedení.

Vinylové podlahy

Stejně jako laminát, i kvalitní vinyl je skvělou volbou pro moderní interiér. Dnes jsou tyto podlahy mnohem vyspělejší než ty, co se vyráběly dříve. Vinylové podlahy se pokládají lepením na podklad. Jsou antibakteriální, nevyžadují prakticky žádnou údržbu a chůze po nich je tichá a příjemná. Nabízí se vám v mnoha provedeních, které mohou imitovat jakékoliv jiné podlahy, od dřevěných až po dlažbu. Jsou rovněž vysoce odolné a to proti polití, poškrábání i opotřebení. Potěší vás také nízká pořizovací cena a velmi dlouhá životnost.