Nejoblíbenější narozeninové dárky? Přeci erotické pomůcky! Pořiďte si skvělý dárek i pro sebe.

Do erotického obchodu zamíříme nejčastěji před narozeninami. Ať už svými, tak svých přátel či partnera nebo partnerky. Každý přeci chceme být při nákupu dárku originální a obdarovanému se zavděčit. Jaké erotické pomůcky jsou jako narozeninové dárky nejoblíbenější?

Nafukovací panny

Erotická pomůcka, která je častokrát kupovaná žertem pro kolegu v práci či jen kamaráda v hospodě. Ano, všichni se zasmějí a pak už dárku nevěnují pozornost. Ale věřte, že i když se obdarovaný směje, už se nemůže dočkat, až bude po oslavě a dárek patřičně vyzkouší. Jejich předností jsou bez pochyby otvory, které vám simulují ty opravdové ženské otvory, kterých si můžete užít dosyta, protože, na rozdíl od opravdové ženy, tyhle otvory se nikdy neunaví.

Erotické prádlo

Dárek, kterým jsou zpravidla obdarovávány ženy. Ale, pánové, ruku na srdce – není to spíše dárek pro vás? Každopádně, radost z tohoto dárku budou mít oba z páru a oba si užijí, když si na sebe žena prádlo prvně obleče. Můžete vybírat z mnoha možností – krajka, kůže, latex, a to ve spoustě barevných provedeních, takže si každý rozhodně přijde na své, co se týče potřeb a tužeb.

Venušiny kuličky

Snad neexistuje dáma, která by na nějaké své oslavě tento dárek nedostala. A věřím, že stejně tak neexistuje dáma, která by kuličky doma nevyzkoušela. Jejich výhoda je, že je můžete nosit prakticky pořád a nikdo nebude mít ani nejmenší tušení, že se „ve vás“ něco děje. Kuličky vysílají ve vaší pochvě vibrace, které pozitivně stimulují vaše tělo a prokrvují intimní oblast. Pokud je má žena třeba celý den v práci, může se její partner doma těšit na dlouhou, a hlavně divokou jízdu, která započne snad ještě dřív, než zaklapnou vchodové dveře.

A co si přejete k narozeninám vy?