Uvolněte svou erotickou energii a užijte si bez výčitek svědomí

Pánové, ruku na srdce – kdo z vás někdy nezatoužil po erotickém zážitku ve třech? Dokonce jste se doma svěřili manželce, ale ta to rezolutně odpírá? Nemusíte věšet hlavu, můžete si svou fantazii splnit i bez toho, abyste měli výčitky svědomí, že jste své ženě byli nevěrní. Říkáte si, že to nejde dohromady? Ale ano – řešením je erotická masáž se dvěma dívkami najednou!

Jak taková masáž probíhá?

Hlavně se nesmíte stydět, pokud takovou masáž budete absolvovat poprvé. I kdybyste měli určité obavy, všechny z vás spadnou hned při počátečním „seznámení“ s dívkami v koupelně. Obě budou totiž kompletně nahé a vaše fantazie bude tím pádem fungovat „na plné obrátky“ – a všechen počáteční stud z vás okamžitě odpadne.

Masáž na břiše

Následně se přesunete do provoněného pokojíčku s příjemnou hudbou, kde se zkušené masérky začnou intenzivně věnovat vašemu tělu a vašim pocitům. Vše začne klasickou masáží na břichu, kdy vás všechny čtyři ruce budou smyslně masírovat po celém těle, samozřejmostí je také hnětení zadečku a vnitřní strany stehen.

Masáž na zádech

Až budete dostatečně rozmasírováni, nastane další část – troufám si tvrdit, že ta nejoblíbenější – masáž na zádech. V této fázi již budete v tak dokonalém rozpoložením, že všech čtyřicet prstů, které vás budou laskat jemně

i drsněji, pokud to budete vyžadovat, ve vás vyvolají explozivní pocity s každým dotekem. Dívky během masáže vystřídají několik erotických praktik, a bude pouze na vás, která vám bude nejbližší a kterou si budete chtít vychutnat nejvíce.

Konečné vyvrcholení

A to nejlepší přijde na konec – dívky vám zkušenými pohyby budou masírovat penis, až dojde k finálnímu vyvrcholení, kterým si uvolníte veškerou erotickou energii, jež se ve vás po celou dobu masáže nakupila.

Tahle dvojitá dávka erotiky ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek, který si jistě rádi znovu zopakujete.