Nuda v posteli? To neznám!

Jak to tak bývá, v dlouhodobém vztahu se občas stane, že se postelové hrátky stanou stereotypem a i přes to, že všechno ostatní je harmonické, vy začínáte mít pocit, že něco neklape. Nejčastější příčinou je právě nuda v posteli. Stejně jako na ostatních aspektech vztahu musíte pořád pracovat, tak musíte dbát také na svůj intimní život. Ale jak to zařídit? Přizvěte si do postele nového pomocníka!

Vakuové pumpy

Dopřejte si opakovanou erekci a udělejte své partnerce radost – vakuová pumpa vám v tom pomůže. Navíc zabere i v případě, že máte s erekcí všeobecný problém. Napumpuje vás a vy budete připraven k akci lusknutím prstu. Každopádně, ani zdravotní účinky tohoto pomocníka nejsou zanedbatelné. Pravidelným používáním si procvičíte topořící destičky, což vám dopřeje nejenom lepší a silnější erekci, ale také větší penis.

Jocksy

Chcete být pro svou partnerku sexy a přitažlivý? Zapomeňte na nemódní slipy, trenky či boxerky – dneska letí jocksy! Nejenom že jsou sexy, ale také se v nich budete cítit volně a vzdušně – jednoduše pohodlně. Můžete si navíc vybrat z pestré škály barev takovou, kterou má vaše partnerka nejraději a udělat jí tím dvojitou radost.

Poppers

Znásobte si prožitek z orgasmu! Pomůžou vám k tomu kapky s názvem poppers. Většinou jsou známy jako „droga“ pro gaye, nicméně často ji používají i klasické páry. Je třeba si před orgasmem přičichnout k lahvičce a už se jen nechat unášet na vlnách vzrušení a skvělého zážitku. Účinek se totiž dostaví prakticky okamžitě a vydrží až dvě minuty. I když je tato látka nazývána drogou, nemusíte se bát. Ve skutečnosti se opravdu o žádnou drogu ani návykovou látku rozhodně nejedná.

Často ale stačí se pouze večer uvolnit, zapomenout na pracovní stres a povinnosti, prostě udělat si s partnerem pěkný večer. Kupte si nějakou dobrou lahvinku, pusťte si oblíbený film, udělejte si něco dobrého k jídlo – a budete se divit, jaké afrodiziakum tato dobrá nálada je!