Oživte váš interiér novými svítidly

Zdá se vám váš interiér bez života, fádní a nezajímavý? Můžete zkusit změnu doplňků, abyste se ve vašem interiéru cítili příjemně. Další možností je výměna svítidel. Díky novému osvětlení získá interiér zcela novou atmosféru. Nemusíte hned měnit stávající lustry, můžete je doplnit novými světelnými prvky, kterými mohou být stolní lampy, stojací lampy, bodovky nebo třeba LED pásky. Výběr je široký, neboť bytoví návrháři se stále snaží přicházet s novými a novými nápady, jak vybavit interiér praktickými a zároveň vkusnými svítidly.

Vybíráme z moderních svítidel

Chcete mít k dispozici široký sortiment nejrůznějších typů osvětlení od různých výrobců? Potom navštivte internetový obchod Aulix, kde naleznete přesně to, co hledáte. Firma Aulix není na trhu žádným nováčkem, prodejem svítidel a osvětlení se zabývá již řadu let. Široký výběr svítidel nabízí on-line obchod. Pro ty, kteří neradi nakupují na dálku, je otevřena také kamenná prodejna v Dolních Břežanech, kde je možné prohlédnout si na několik set modelů svítidel.

Firma Aulix spolupracuje s předními evropskými návrháři a designery, jejichž produkty prodává. Díky tomu můžete vybírat svítidla klasická a jednoduchá, jednobarevná i vícebarevná, z různých materiálů a samozřejmě je zde široký sortiment moderních až extravagantních svítidel. Stačí se rozhodnout, zda budete ladit interiér do moderního stylu, kam se hodí svítidla vyrobená s ohledem na nejnovější trendy, nebo zda zvolíte spíš rustikální styl.

Svítidla vybírejte nejen podle stylu, důležitý je také materiál, moderní je sklo a kov, často se tedy osvětlení vyrábí z nerezové oceli v kombinaci se sklem. Při výběru nezapomínejte ani na tvar a typ svítidel, existuje mnoho různých variant od přisazených čtvercových až po závěsná kruhová. Výběr není vůbec snadný, proto neváhejte a přijeďte se podívat na luxusní závěsná svítidla, dekorativní nástěnné lampy i praktické bodovky a seznamte se s nejnovějšími moderními osvětlovacími systémy.