Psací stůl může být ozdobou i vaší pracovny a studentského pokoje

Cítit se během práce v kanceláři je velmi důležité. Aby vás nebolela záda, ruce, nezatěžovali jste zbytečně oči, mělo by být samozřejmostí užití správného kancelářského vybavení. Populární jsou rohové spací a PC stoly, které zajistí dostatečně velkou plochu pro odložení PC, notebooku i dokumentů, do nichž potřebujeme koukat. Chybět nesmí ani kancelářská židle a správně nastavená obrazovka PC ve správné výšce.

Krásné, kvalitní a funkční rohové psací a PC stoly

Ať už máte kancelář doma, vytvořili jste ji „v nouzovém stavu“ a doteď jste ji nepřestali používat, nebo máte klasickou místnost, kde je vaše firemní kancelář, v každé by měl být správně zvolení stůl. Rohové psací a PC stoly jsou v nabídce v mnoha provedeních, stačí si vybrat takový, které se vám líbí a má dostatek úložných prostorů i v podobě šuplíků nebo skříněk. 

Jestliže je vaše kancelář menší, vyberte si světlý PC stůl, nebo rovnou stůl bílý. Bílé psací stoly rozzáří i tmavou místnost, opticky je nezmenší, nebude působit přeplněně nábytkem, i když ho tam bude víc u sebe.

Skvělou možností je počítačový stůl B-20 pravý bílý, který má na pravé straně umístěné tři šuplíky, vedle nich jsou v koutě pod pracovní deskou dvě police na odložení dokumentů, knih, elektroniky atd. Vedle polic je prostor na nohy uživatele a vedle nich ještě skříňka, která zároveň tvoří dvě nohy čili boční stěnu. Využijete kout místnosti, budete mít dost místa, prostor vznikne i pro lampičku, psací potřeby…  

Potřebujete více místa? Zvolte komodu

Velmi praktické v jakékoli místnosti jsou komody. Opticky s její pomocí můžete prodloužit pracovní stůl. Nižší komoda poslouží i jako odkládací plocha. Velmi užitečné je využít místo i nad stolem a komodou, kde můžete pověsit nástěnnou skříňku nebo police. 

Bohatou nabídku kvalitních a cenově dostupných PC stolů, komod i dalšího nábytku, najdete na sg-nabytek.cz.