Máte rádi luxus? Vneste jej domů v podobě koberců s vysokým vlasem

Cítit se doma příjemně je základním požadavkem drtivé většiny z nás. Mnozí také chceme, aby vybavení, které nám pohodlí zajistí, bylo luxusní, na pohled velmi hezké, kvalitní a do detailů propracované. To platí i o podlahových krytinách. Jestliže nechcete „jen“ plovoucí podlahu, která vám může připadat studená, luxus vám v obýváku, ložnici i studentském pokoji zajistí koberec s vysokým vlasem.

Úžasné luxusní koberce vhodné do mnoha domácností

Vysoce kvalitní koberce s vysokým vlasem nabízí zavedený a spolehlivý výrobce koberců Vopi s.r.o. Na webové stránce https://blog.vopi.cz/koberec-vysoky-vlas-luxus-pro-kazdeho.html si můžete přečíst všechny podrobnosti o kusových kobercích s vysokým vlasem, které tento výrobce nabízí.

Jde např. o kusové koberce Panama, jež jsou vysoce kvalitní, mají moderní design, vybírat můžete z mnoha barev tak, aby si vybral skutečně každý zájemce. Perfektní atmosféru s tímto druhem koberců zajistíte v domácnosti, ale i v kanceláři nebo kdekoli, kde chcete docílit reprezentativního dojmu. Vyrábí se v několika velikostech.

K žádaným patří i kusové koberce Glamoor, jež jsou ručně tkané a mají vzhled v nejmodernějším stylu. Vyberete si ten pravý, ať už chcete decentní barvu, která podtrhne jednoduchost interiéru, nebo barvu výraznou, která prostor oživí.

Další nabízené jsou kusové koberce Shaggy Supreme, jež spojují kvalitu a příznivou cenu. I ty jsou ručně tkané a pochází přímo z výroby Vopi. Vlas je dlouhý 5 cm a koberec nejenže vypadá luxusně, ale je na dotek velmi příjemný, měkký, je radost po něm chodit. Vždy je olemován speciální lemovkou, která brání třepení okrajů.

Dětské koberce hrací

Pro malé děti jsou praktičtější dětské koberce hrací, které jim nabídnou skvělé možnosti zábavy, nechybí jim pestrost, varianty pro holčičky i kluky. Snadno se čistí, zkrášlí pokojík i hernu.

Kompletní nabídku kvalitních koberců do celé domácnosti, ale i venkovní koberce, najdete na Vopi.cz.