Spolehlivá regulace teploty? Tu nabízí řada ACT

Kvalitní regulátory teploty vám výrazně zjednoduší život. V tomto článku vám ukážeme, jak to udělají regulátory teploty z řada ACT.

Regulátor teploty je naprosto nezbytným zařízením v každé domácnosti. A pokud nabíc nabízí dodatečné funkce a benefity, pak se jedná o něco, co by nemělo chybět opravdu nikomu. Jedním takovým zařízením je regulátor konstantní teploty s označení ACT.

Spolehlivé udržování teploty

Regulátor teploty ACT slouží především k udržování konstantní teploty vody za směšovacím ventilem. Jelikož jde o technicky vyspělé zařízení, je integrován přímo do servopohonu. To znamená, že nepotřebujete instalovat dvě krabice. Dostanete jednu pohlednou krabičku s intuitivním ovládáním, která plní hned dvě funkce.

Díky integrovanému servopohonu je velice jednoduché udržovat optimální teplotu přímo v samotném směšovacím ventilu. K regulaci stačí otočit přehledně označeným kolečkem, které vám přímo ukáže, na jakou teplotu se aktuálně snažíte regulovat. Přímá integrace regulátoru vody do servopohonu navíc přináší zjednodušenou a správnou komunikaci řídící jednotky s akčním členem.

Snadné připojení

Regulátory teploty ACT jsou dostupné ve dvou verzích. Oba tyto modely je možné připojit k třícestnému i čtyřcestnému ventilu. Montáž je přitom velice jednoduchá. Z ventilu ARV ProClick stačí odstranit kolečko a zasunout modor na samotný ventil. Tím vaše práce končí. O zbytek se totiž postará samotný směšovací ventil se servopohonem a zabudovaným regulátorem teploty.

Nejnovější generace regulátorů teploty AFRISO se navíc může pochlubit kompaktními rozměry. To znamená, že budou zabírat méně místa, ale zastanou stejnou práci. Pokud tedy i vy chcete využívat služeb spolehlivého regulátoru teploty, neváhejte a zamiřte na Act.Afriso.cz. Právě na této stránce se totiž dozvíte více informací včetně možností, kde můžete všechny zmiňované modely zakoupit.