Užijte si dovolenou bez obav! Zajistěte svůj domov fotopastí!

Nejenomže v létě nastává sezóna dovolených, ale bohužel také sezóna vykrádání našich domovů. Nenechavé ruce zlodějů si samozřejmě vyhlédnou domy, které jsou nějakou dobu opuštěné, jelikož jsou jejich majitelé na dovolené – a v noci se do něj prostě „pustí“.

Pokud se vám nechce vynakládat velké náklady za kamerový systém, pořiďte si raději fotopast, jejíž cena je několikanásobně nižší a kvalita záznamu či fotografií efektivní. Fotopasti Bunaty reagují na tepelný pohyb, který se vyskytne v zorném poli snímače, což zajistí, že zloděje přichytíte přímo při činu.

Co je vlastně fotopast Bunaty?

Jedná se o digitální zařízení, které, stejně jako digitální fotoaparát zaznamenává snímky či videa. Obsahuje PIR čidlo, které se aktivuje pohybem člověka nebo zvířete až na 12 metrů. Skvělé je, že funguje efektivně i v noci za naprosté tmy – a to bez jakékoli zjevné známky aktivity. Proto byste se při výběru té správné fotopasti měli řídit také faktorem „neviditelného blesku“.

Pořízení fotografie a videozáznamu

Převážně se fotopasti vyznačují snímačem, který má rozlišení 12 megapixelů, což umožňuje pořízení opravdu kvalitních fotografií. Stejně tak každá fotopast disponuje možností nahrávání videa. Často je také možnost využít duálního režimu, což znamená, že se nejdříve nahrává video a následně pořizují fotografie.

Nastavení fotopasti

Nemusíte se obávat, že nastavení vaší nové fotopasti vám zabere celé odpoledne a vy budete muset poctivě studovat složitý návod. Vše je překvapivě jednoduché a snadné – jednoduše si nastavíte, zda chcete nahrávat video či pořizovat fotografie, nastavíte si prodlevu mezi jednotlivými snímky či pouze datum a čas – nezabere vám to více než 15 minut!

Nebojte se tedy nákupu fotopasti – nejenom, že ochráníte váš majetek, ale také si ušetříte nervování a obavy na dovolené, zda se vrátíte do stejně vybaveného domu, jaký jste před pár dny opustili – a to za to přeci stojí!