Zajistěte si stroje pro kvalitní potisk předmětů

Pokud se vám líbí potisk na hrnku, na tričku nebo třeba na klíčence, možná si říkáte, že byste to také chtěli umět dělat. Ať už chcete zajišťovat službu potisku svým klientům nebo chcete dělat potisk pro svou firmu, potřebujete k tomu vhodné stroje, které tuto činnost dokáží udělat. Skvělým partnerem vám bude přední dodavatel takové techniky, kterým je eshop Termolisy.cz, nabízí profesionální techniku od předních světových značek.

Termolisy

Jestliže je vaším cílem potisk textilu, pak potřebujete vhodné termolisy. Eshop nabízí vysoce kvalitní termolisy Marta, která vám zajistí kvalitní potisk a spolehlivost po mnoho let. Máte zde stabilní tlak a dostatečnou termoregulaci. Nabízí se vám i zcela automatické termolisy. Když si termolis pořídíte, můžete rázem dělat potisk triček, mikin, čepic, bud a dalšího textilu. Termolisů se vám nabízí celá řada, například PT2815S, PT3804C nebo PTC380, všechny se snadno ovládají. Stroje z Termolisy.cz mají široký teplotní rozsah a umí aplikovat potřebné struktury i na materiály, které mají členitější nebo hrubší povrch.

3D termolis

Jestliže byste chtěli zajistit potisk komplikovanějších předmětů, jako jsou třeba talíře, hrnky, puzzle, přívěsky nebo pouzdra telefonů, potřebujete 3D termolis na potisk. Ideální volbou je Tepelný 3D VACUUM lis pro sublimační potisk. Jde o multifunkčn lis, který zajistí potisk sublimační metodou. Jelikož je temolis vakuový, je zde odsávač, který ze zařízení odsaje veškerý vzduch. Vzniklé vakuum přitiskne předmět na potisk k předloze díky tepelně odolnému silikonu. Jelikož je lis multifunkční, umí zajistit potisk více předmětů ve stejném čase. Má 2 topné desky s možností volby práce. Může mít zapnutou jen jednu nebo obě najednou pro zajištění stabilní teploty.

Pokud chcete mít záruku skvěle odvedené práce, vždy si zajistěte tu nejlepší techniku, která se o to postará.