Zduřelá a povislá oční víčka, nebo geneticky špatná postava? Estetická medicína je na svém vrcholu!

Estetická medicína je už poměrně dost dlouho využívaným lékařským oborem, ale nikdy neměla takové prostředky a věhlas jako právě dnes. Časem se ukázalo, že estetická medicína může být cestou nejen k většímu sebevědomí, ale mnohdy může fungovat i jako prevence a řešení nepříjemných problémů spojených s lidským tělem a estetikou.

Dnes už drobné zákroky estetické medicíny mohou pomáhat s našimi genetickými předpoklady, stejně tak jako mohou pracovat i s tím, co získáme během života. Její snadná dostupnost a možnosti jsou na úrovni, na které nikdy dříve nebyly.

Operace očních víček je více než jen estetika

Oči jsou velice náchylným orgánem a můžeme se během života potkat s nemalým množstvím nepříjemností či komplikací. Zvláště pro lidi pracující v prašném prostředí se časem stanou ječná zrna a nepříjemné váčky pod očima denní realitou. Právě váčky jsou tím, co řeší velice efektivně operace očních víček. Řeší tak nejen možný zdroj budoucích nepříjemností, ale především řeší jeden z problémů, který spousta lidí považuje za svou největší vadu na kráse.

Odstraňte riskantní i nelichotivá znaménka bezbolestně

Znaménka na lidském těle vznikají aktivitou kůže. Například při dlouhodobém vystavování slunečnímu záření se však jejich výskyt může urychlit. Jedná se vlastně o drobné pigmentové anomálie těla. Mnohdy jsou přitom znaménka zapříčiněna také genetickými předpoklady. Jenže genetika je i důvod, proč pro mnohé mohou být nebezpečná. Vše lze ale řešit bezbolestně a rychle odstraněním znamének laserem, které za pár minut dokáže znaménko neinvazivně zničit a vy ani nic neucítíte.

Likvidace vrásek regenerací vlastního těla

Takzvaný plazmalifting je speciální variantou likvidace vrásek, která je založena jen na přirozené funkci vašeho těla. Po odběru vzorku krve dojde k odstředění a úpravě vzorku krevní plazmy. Tím se zvýší produkce kmenových buněk a ty následně zvýší regeneraci přímo v místě aplikace. Vrásky, nebo dokonce poškození kůže tak můžete řešit zcela neinvazivně, bez implantátů, nebo dokonce vpichů toxických a nepřirozených chemických látek.