Dokážete ocenit kvalitní pečivo?

Každý člověk si za život oblíbí určité vůně. Mezi ty nejhezčí zajisté patří vůně čerstvého pečiva. Když se člověk zakousne do měkkého nebo křupavého pečiva a ochutná tu vynikající chuť, hned je na světě příjemněji. Ne každé pečivo je ovšem kvalitní. V současné době je trh zasycen pečivem z nekvalitních surovin, které navíc vyrábí stroje na běžícím páse. Copak už se dnes pečivo nevyrábí ručně a s láskou?

Pekárna NÁŠ CHLÉB ctí řemeslo

Pokud chcete opravdu kvalitní pečivo, vyhněte se supermarketům, hypermarketům a různým večerkám. Ručně vyráběné pečivo z těch nejkvalitnějších surovin vám zajistí tradiční rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB. Pečivo je zde vyráběno s láskou, zkušený tým pekařů i pekařek ctí tradici a stará se, aby byl každý kousek pečiva vyroben co nejlépe. Samotný proces výroby je velmi pečlivý. Pekaři dbají na správné zpracování a zrání těsta. V těstu je používán výhradně vlastní kvas, který je vedený dvoustupňovou metodou. Při druhém stupni je provedeno šlechtění chuti, díky kterému je výsledná chuť tak výborná. Těsto se ručně hněte a dává do forem, kde zraje přesně určenou dobu. Kromě chleba zde můžete pořídit i další druhy pečiva, mezi které patří staročeské housky a rohlíky, foccacie, ciabatty, cornové pečivo, ale i sladké pečivo, jako jsou koláče, marokánky a perníky.

Z chlebů můžete ochutnat třeba tradiční venkovský, staročeský žitný, borodinský nebo pastevecký celozrnný. Nabízí se vám i další druhy a rozhodně byste je měli ochutnat. Kam si vlastně pro lahodné čerstvé pečivo zajet? Pekárna má pobočky po celé České republice a nejen ve velkých městech, ale i v mnoha malých městech, kde se lidem stará o to, aby měli k dispozici to nejlepší pečivo. Zajímá vás více informací a chtěli byste vědět, jestli se nějaká z poboček nenachází také ve vašem okolí? Navštivte webové stránky pekárny https://www.vasepekarna.cz/