Eandilek- největší výběr dětkých potřeb

V roce 2010 založili dva bratři rodinnou firmu, zabývající se prodejem dětského a kojeneckého zboží. Po dlouhých úvahách a přemýšlení tak uskutečnili svůj sen a začali jej úspěšně rozvíjet. Postupně se firma přestěhovala do většího skladu a vznikl tak jeden z největších internetových obchodů vůbec. Díky skvělé komunikaci se zákazníky a perfektnímu osobnímu přístupu se naše klientela neustále rozrůstá a počet objednávek se den ode dne zvyšuje. Na skladě máme například dětské kolébky, ohrádky pro děti, dětské postýlky a doplňky do nich jako třeba dětské matrace, kolečka pro dětské postýlky, mantinely do postýlek, povlečení do postýlek a další nezbytnosti.

Vysoká kvalita, nízká cena

Nejenže jsme v současnosti jedním z nejstabilnějších a největších internetových obchodů, a to hlavně díky tomu, že disponujeme velkými skladovými zásobami a spolupracujeme s předními velkoobchody v ČR, ale hlavně díky této skutečnosti můžeme zákazníkům nabídnout nejlepší cenu, která nemá na našem trhu konkurenci. Nechce se Vám nikam chodit a shánět potřebné věci pro dítě? Navštivte náš e-shop a objednejte si z velké nabídky nebes a moskytiér do dětských postýlek, mantinelů do postýlek, multifunkčních dětských postýlek, hnízdeček do dětských postýlek, nebo bočnic do dětských postýlek. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme.

Baví nás dělat Vám radost

Pro své věrné příznivce máme řadu výhod. Nepřehlédněte žádnou z chystaných akcí a slev a využijte každé výhodné nabídky nákupu na našem e-shopu! Náš tým prodejců je tu pro Vás. Denně jsme připraveni splnit Vám všechna vaše přání a požadavky. V případě potřeby volejte a pište na naše stránky. Od roku 2018 jsme spustili zcela nový web, kde je vše přehlednější, nákup zde je příjemnější, jednodušší a pohodlnější. Mimo cestovních postýlek, multifunkčních dětských postýlek, dětských kolébek, ohrádek pro děti, kojeneckého oblečení a jiných dětských potřeb u nás najdete kočárky, dětské autosedačky a spoustu dalších produktů. Tak neváhejte a nakupujte u nás!