Kožené peněženky a dokladovky

Potřebujete-li novou peněženku, nemusíte chodit po kamenných obchodech, být odkázáni na nabídku prodavačů a spěchat s výběrem. Zvláště pokud si necháváte na výběru záležet a potřebujete k nákupu klid a dostatek času, je pro vás jako stvořený obchod Peněženky AHAL. Na jeho webových stránkách je bohatá a pestrá nabídka peněženek všech velikostí, tvarového i barevného provedení.

Co obchod nabízí?

Obchod Peněženky AHAL nabízí pánské, dámské i dětské peněženky, sportovní peněženky, nebo například speciální peněženky pro leváky. Veškeré zboží je na webových stránkách vyobrazeno i s popisem, nebo si je můžete po předchozí domluvě s majitelem obchodu prohlédnout přímo v obchodě ve Žďáru nad Sázavou. Kromě peněženek jsou v nabídce obchodu také například populární dolarovky, ale také nejrůznější kožené doplňky, jako klíčenky, visačky na kufry, pouzdra na doklady či na karty. Najdete zde i kožené kabelky, tašky přes rameno, kožené řemínky a další užitečné předměty převážně z pravé kůže.

Pánské peněženky

Peněženka by měla být chloubou každého muže. Její kvalita svědčí o vytříbenosti vkusu svého majitele. K nejoblíbenějším patří pochopitelně značkové pánské kožené peněženky v černé a hnědé barvě, ale i v jiných odstínech. Ceny pánských peněženek se odvíjejí od kvality materiálu a preciznosti provedení. Přitom však levné kožené peněženky vůbec neznamená, že jsou méně kvalitní. Naopak i při zachování kvality se dá pořídit i pánská peněženka levně. Ani značková peněženka nemusí být příliš drahá. Mladí i zkušenější muži si mohou vybírat peněženky podle velikosti, tvaru i barvy, dále podle způsobu zapínání nebo podle značky.

Dokladovky

Někomu může imponovat, když má muž peněženku jako bouli. Často to ovšem není tím, že by peněženka byla naditá bankovkami, ale tím, že pánové rádi nosí vše pohromadě, tedy i doklady v peněžence. Mnohem pohodlnější je dokladovka pánská, čili elegantní pouzdro na doklady. Dokladovka je praktickým pomocníkem každého muže. Na výběr jsou jednoduchá pouzdra s několika průhlednými kapsami na doklady a platební karty, nebo pouzdra na cestovní doklady se šňůrkou pro praktické zavěšení na krk a s otvory pro připevnění k pásku u kalhot.