Máte problém sehnat oblečení bez potisku?

Jdete do obchodu pro tričko nebo mikinu a všude narážíte na různé výšivky růžiček, našité flitry nebo jiné výstřední aplikace a obrázky? Jenže vy toužíte po tričku bez potisku nebo toužíte po vlastním návrhu. Jste vlastníkem společnosti a chcete nechat svým zaměstnancům vyrobit pohodlná trika nebo mikiny ve kterých se jim bude dobře pracovat a současně budou vkusně prezentovat vaši firmu? Vyzkoušejte velkoobchod s oblečením xfer.cz.

Výhody oděvů bez potisku

Bohatý sortiment nabízí kromě košil, triček, mikin, bund a vest, také čepice, tašky a pracovní oblečení. Oděvy zakoupíte v různých barevných odstínech, zvládnou tak nahradit i nudné zdravotní oblečení pro sestřičky a doktory.

Velkoobchod oblečení je skvělým řešením, když hledáte dodavatele firemního i pracovního oblečení. Nebo jste členem nějakého týmu, například sportovního, a potřebujete se sladit. Oboje objednáte na jednom místě z pohodlí domova. Barvu oděvu sladíte s image firmy. Potisk nebo výšivka není na xfer.cz problém. Potisky i výšivky se provádí ve vysoké kvalitě a máte k nim k dispozici pomoc odborníků. Kusy s výšivkou nebo potištěné kusy jsou baleny do sáčků jednotlivě. Společnost vám zajistí dovoz až domů.

Buďte originální

Využijte potisk firemních triček nebo mikin ke zviditelnění vaší společnosti. Pokud pracovníci chodí mezi lidi, originálního potisku, který prezentuje vaši společnost, si v okolí jistě všimnou. Reklama je v podnikání důležitým faktorem a může být pro firmu existenční. Proto se nebojte využít každé příležitosti dostat svou společnost do povědomí okolí.

Nudí vás stále se opakující se motivy sportovních týmů. Utvořte si pro svůj tým originální, nepřehlédnutelný návrh. Na xfer.cz vyberte barvu triček, zadejte návrh a pak už jen doma čekejte na dodání balíčku. Když nebudete mít nejlepší sezónu, fanoušci vás pochválí za vkusné oblečení.