Největší výběr, nejnižší ceny, to je zelená žirafa

Pořiďte svému dítěti ten nejkrásnější, designově zajímavý, kvalitní a zároveň levný kočárek. V e-shopu ZELENÁ ŽIRAFA si můžete vybrat kvalitní kočárek Kunert Romantic, kombinovaný kočárek Babydesign, kočárek Kunert Mila, dětský kočárek Baby Merc Faster 3 Style, anebo oblíbený kočárek Riko Basic. Ale nejen dětské kočárky, ale i spousta dalších kvalitních produktů pro děti, jako jsou dětské autosedačky, dětský nábytek, dětské hračky, zimní výbava do kočárků, nebo příslušenství do kočárků, to vše u nás máte možnost najít. Nákup na našem e-shopu je velmi přehledný, jednoduchý a bezpečný. Náš klient je pro nás vždy prvořadý a tomu se snažíme maximálně podřídit.

Náš tým je tu pro Vás!

Nejenže si může každý náš zákazník přečíst zajímavé články přímo na našich stránkách, týkající se výběru a výbavy kočárků, ale také nás může sledovat na Facebooku, aby mu neunikla žádná naše chystaná akce a sleva. Dětský kočárek Rafpol jako trojkombinaci a za neuvěřitelně nízkou cenu seženete jen v našem obchodě. Dále například kombinovaný kočárek Kunert Rotax, jež kombinuje pohodlí s tradicí, vyznačující se svou lehkostí a krásným designem u nás pořídíte doslova za hubičku. Jestliže jste podlehli kouzlu kombinovanému kočárku Adbor Ottis Gold, máte jedinečnou šanci si jej u nás koupit za nejnižší cenu na trhu. Neváhejte a objednávejte nyní!

Zákazník na prvním místě

Celý tým ZELENÉ ŽIRAFY je připraven podat svým klientům pomocnou ruku, kdykoliv je to jen potřeba. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme. Jsme si moc dobře vědomi skutečnosti, že dobré jméno společnosti dělá spokojený zákazník, a proto se snažíme vycházet všemožně vstříc a zpříjemňovat nákup v našem internetovém obchodě. Díky spolupráci s předními evropskými výrobci značkových kočárků Vám můžeme nabídnout to nejkvalitnější zboží, které splňuje ty nejpřísnější normy EU. Jestliže jste si vybrali například luxusní kočárek Babydesign, nebo kombinovaný kočárek Riko Piano, kočárek Riko Basic, anebo nádherný kočárek Adbor Ottis Gold, gratulujeme Vám k výhodnému nákupu!