Nové umění: co víme o mechových obrazech?

Kde se zrodila tahle myšlenka? Každý z nás zná herbář, kam si lidé dávají usušené rostlinky, ale mechové obrazy?

To tu ještě nebylo! Není to žádná usedlost, ale zcela nové a inovativní řešení – v podstatě dekor, který nesmí chybět ani u vás doma!

Dovolme naší přírodě vzkvétat

Mechové obrazy, nazývané dost často také jako mechové “graffitti si získaly již řadu příznivců. Nemusíte se o toto umění snažit sami a hledat ingredience, jak si tento obraz vytvořit. Daleko snazší je, si ho objednat již hotový.

Dokonalý design podtrhne krásu i vašeho interiéru

Je pak již jen na vás, jaké motivy si vyberete. Každý z těchto obrazů je originálem, který nikde jinde nenajdete. Rostlinná i zvířecí říše toho má hodně, co nabídnout. Připravte se, že tenhle zelený trend bude mít za chvíli vybudovanou tradici také tady u nás. Květinoví umělci a nejrůznější botanici se předhání, který obraz bude ten “nej” a patřit mezi top. Jedná se o velmi inspirativní a kreativní dílo, které ve vás zanechá hluboký dojem a souznění s přírodou.

Evokují zahrádkářský a městský styl velkolepých zahrad

Mechové obrazy jsou skvostné a zajisté najdou i místo ve vašich místnostech. Zakomponujte je do vašich interiéru společně s dalšími prvky přírody včetně dřeva a kamene. Budete nadšení! Nemusíte sundávat ze zdí vaše rodinné fotografie, bude to hezké i společně.

Mechové obrazy v sobě odráží koncept dnešní doby, což je udržitelnost obnovitelných zdrojů. Současně upozorňuje na nedostatečné využití přírody v našich domovech.

Mechové obrazy jsou však esteticky velmi přitažlivé, není se tedy čemu divit, že se tento styl rychle přenesl i do českých interiérů a nejen restaurací, dalších pobytových zařízení a galerií. Nemáte tipy na dárky pro své blízké? Obrazy jsou fantastickým řešením!