Kvalitní dřevěné obklady na stěnu nabízí společnost Drdlík

Dřevo dodává interiéru zvláštní atmosféru, působí teplým dojmem a má příjemný vzhled. Proč si jej nezakomponovat do interiéru jako dřevěné obklady na stěnu? Tento typ obkladů je vhodný téměř do jakéhokoli druhu interiéru a téměř do všech místností. Dřevěné obklady na stěnu vytvoří útulný domov.

Na koho se obrátit?

Širokou nabídku naleznete na webu drdlik.cz. V nabídce naleznete jak obklady do obývacího pokoje nebo ložnice, tak i třeba na schodiště, do koupelny nebo do kuchyně. Vybrat si zde můžete obklady podle celé řady kritérií. Patří mezi ně barva, druh dřeva, funkčnost, velikost, struktura povrchu nebo třeba různý způsob instalace. Vyberte si takové obklady vhodné právě pro váš interiér.

  • Obklady do koupelny a kuchyně

Koupelna a kuchyně jsou místnosti specifické. Častěji zde bývá vlhko. Na obklady jsou tedy kladeny vyšší nároky. Obklady pro tyto místnosti se vyrábějí z tropických dřevin. Vynikají tvrdostí a odolností vůči vodě. Jsou vhodné nejen na stěny, ale použít je můžete i na strop.

  • Obklady do obývacího pokoje

Pro obývací pokoj jsou důležité designové dřevěné obklady. Jedná se o místnost reprezentativní, kde se schází rodina a kam zvete návštěvu. Právě zde by měl domov dostat osobní nádech. Ten zajistí originální a kvalitní obklad. Může to být třeba dřevěný obklad rustikální dub. Dubové dřevo se řadí mezi cenné domácí druhy. Dub rustikální vnáší do interiéru útulnou atmosféru a dodá pocit tepla. Je to ušlechtilý a kvalitní druh dřeva, jeho kresba je velmi originální. Dřevěný obklad rustikální dub je vhodnou volbou do interiéru tradičního i moderního.

  • Obklady do ložnice

Ložnice je místnost určená pro odpočinek. Dřevěné obklady do ní vnášejí pocit klidu, tepla a pohody. Vybrat si můžete obklady z celé řady různých variant.

Ať už použijete dřevěné obklady do jakékoli místnosti, promění ji v originální a útulný prostor.