Výhody bydlení v Mladé Boleslavi

K základním životním potřebám každého člověka patří kromě jiného bydlení. Pokud je to bydlení komfortní, navíc v rozvíjejícím se městě, ovšem v jeho klidné části, není nic lepšího. Takovéto podmínky splňují byty mladá boleslav a zejména moderně zrekonstruované byty v bytovém domě v Dukelské ulici. Pokud k tomu přičtete další výhody, které nabízí město automobilů, neměli byste s koupí pohodlného bytu v Dukelské váhat.

Co Mladá Boleslav nabízí?

Především jsou to výhodné pracovní příležitosti v místní Škodovce. Život občanům usnadňuje bohatá občanská vybavenost a rychlé dopravní spojení díky dálnici spojující Prahu s Libercem. V okolí města je spousta přírodních i historických zajímavostí a blízko je to do Českého ráje nebo i do Krkonoš. Bydlení v Dukelské ulici je příjemné tím, že bydlíte prakticky v centru města, ale v klidné části. V těsné blízkosti obytného domu je základní a mateřská škola, autobusová zastávka MHD, nedaleko je zdravotní středisko, dům kultury, městské divadlo i městský park. Pěšky se dá pohodlně dojít k městskému stadionu, venkovnímu fitness centru nebo k populárnímu Body centru.

Dům v Dukelské

Jedná se o rohový dům čp. 922/22, který byl postaven již ve třicátých letech minulého století, tehdy pro zaměstnance mladoboleslavského soudu. V současné době tento dům ničím nepřipomíná své stáří. Naopak září novotou po zdařilé komplexní rekonstrukci dokončené v září 2017, při které bylo v domě vybudováno celkem 12 komfortních bytových jednotek. Dům má nyní zcela novou střechu, zrekonstruovány byly veškeré stropní a podlahové konstrukce, rozvody elektrického proudu, plynu, vody i kanalizačních odpadů. Dům byl kompletně zateplen, což přispívá k úspoře energií a k odhlučnění od vnějšího prostředí.

Prestižní adresa

Dům čp. 922/22 se díky komplexní rekonstrukci a jedinečné poloze stal vyhledávanou prestižní adresou, o kterou byl prodej bytů v boleslavi rozšířen. Pokud se rozhodnete ke koupi bytu v tomto krásném domě, můžete si ještě před nastěhováním vybrat podle vlastního vkusu například dekor a barvu interiérových dveří, nechat si zabudovat vestavěné skříně nebo si zadat jiné drobné úpravy.