Pivovarské kvasnice jsou pro vlasy elixírem: vyzkoušejte je!

Každá žena sní o dlouhých, hustých a zdravě vypadajících vlasech. A co si budeme povídat, bohužel také existuje mnoho způsobů, jak si můžeme vlasy poškodit – vysušit je a zapříčinit také roztřepení konečků. Naštěstí známe recept, jak to vše napravit. Naše vlasy potřebují ty nejlepší vitamíny na vlasy včetně minerálů, aby zůstaly hydratované a zářivé.

Pivovarské kvasnice jsou poměrně známé jako doplněk stravy, ale většina lidí netuší, že jsou prospěšné i na vlasy. Jelikož jsou bohaté na chrom a vitamíny B, jsou velice výživné právě na vlasy. Jsou přínosné také v péči o pleť, jsou vlastně takovým elixírem mládí.

V čem spočívá kouzlo pivovarských kvasnic?

Pivovarské kvasnice obsahují více, než 18 vitamínů a 15 minerálních látek, aminokyseliny, kyselinu listovou a pantoten. Součástí je také ribonukleovou kyselina, jenž napomáhá zastavit proces vypadávání vlasů. Je tu také mnoho stopových prvků, jako je chrom, selen, zinek, železo a fosfor.

Podporují růst vlasů, jejich lesk a vitalitu

Jelikož jsou vlasy primárně tvořeny proteiny – nejvýznamnější je keratin. Působí jako ochranný prostředek proti vnějším vlivům – slunce, mořská voda a chlad. Většina potravin, které konzumujeme, však neobsahuje dostatek vitamínu B. Tím pádem mohou trpět i naše vlasy a nehty. Jsou taktéž prevencí vypadávání vlasů.

Jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů je nedostatek biotinu v lidském těle. Pivovarské kvasnice jsou úžasným zdrojem biotinu, který patří do B-komplexu. Nedostatečné množství biotinu v těle snižuje rychlost dělení a regenerace vlasových buněk.

A jak již bylo z větší části zmíněno – pivovarské kvasnice jsou zásobárnou vitamínů – B, D, E a F, ale i dalších prospěšných látek – organické bílkoviny, aminokyseliny, sorbenty, lipidy, zinek, železo, draslík, hořčík, selen, mangan a enzymy. Všechny tyto „dobroty“ společně zabraňují vypadávání vlasů. Mrkněte se na naše přehledné collavio recenze, kde naleznete mnoho kvalitních produktů.

Pravidelnou konzumací droždí zaručíte, že vaše vlasy budou silnější a lesklejší. Pokud se rozhodnete pro formu kapslí, užívejte je cca tři měsíce, pak uvidíte rozdíl.