Vsaďte na kvalitu a podpořte české výrobce

Výběr místně vyráběných produktů je skvělý způsob, jak investovat do české ekonomiky. Když si koupíte Czech made, podpoříte místní výrobce, aby vytvářeli jedinečné produkty. Proč si vybírat podřadný zámořský produkt, když je lokálně dostupná vysoce kvalitní česká alternativa? Jedním z takových výrobců je značka Tykraso, která svou výrobu soustředí na udržitelnou módu pro ženy.

Krátké dodací lhůty

Společnost Tykraso je schopna nabídnout krátké dodací lhůty pro návrh, výrobu a dodávku. Pružně reaguje na měnící se požadavky koncových uživatelů. Mikinové šaty jsou oblíbeným trendem poslední doby a neměly by chybět v šatníku žádné ženy. Na webu tykraso.cz objevíte nejen šaty, ale také mikiny, sukně a masky na spaní.

Znalost českých zákazníků

Udržitelná móda značky Tykraso.cz si zakládá na znalosti trendů v České republice. Znalost cílového zákazníka je dobrým parametrem každého podnikání. Navzdory tomu jsou návrhy oblečení zcela jedinečné a originální, a navíc – ručně šité.

Snížíte skleníkové plyny

Místní nákup snižuje cestovní kilometry a je dobrý pro životní prostředí. Množství CO2 a skleníkových plynů emitovaných z produktů při přepravě je klíčovým problémem při měření udržitelnosti položky, což je jedním z cílů Tykraso.cz.

Minimální škody při přepravě

Oblečení, které cestuje z východu, často nevypadá tak dobře jako lokálně dodávané produkty. Mnohokrát se produkty během přepravy poškodí nebo opotřebují. Když něco stráví hodiny v náklaďáku nebo na lodi, než dorazí do cíle, je to vidět, i když je zabaleno zkušenými profesionály.

Česká výroba potřebuje vaši podporu

Podporujte místní výrobu a zajistěte, aby se výrobky nejvyšší kvality mohly i nadále vyrábět. Nákupem produktů vyrobených v České republice nejenže podporujete místní podniky – udržujete výrobu v Česku při životě.