Rozbil se vám notebook a potřebujete ho rychle opravit? Obraťte se na profesionály

Rozbitý notebook po záruční době může být problémem. Pokud však víte, na koho se obrátit, můžete být pozitivně překvapeni.

Profesionálové

Obraťte se na profesionály z rgservice.cz, který vám nabízí rychlé řešení závady na vašem notebooku či rychlou opravu vadné součástky. Zvládnou si poradit s nejrůznějšími závadami, ať už se jedná o to, že notebook nejde zapnout, nefunguje vám klávesnice, máte rozbité LCD, váš notebook se přehřívá, hlasitě učí, zasekává či máte vylomené panty notebooku. Tyto závady přitom patří mezi ty nejčastější. Možností je i servis notebooku HP.

Rychlý servis

Těšit se můžete také na rychlý, navíc velmi pohodlný servis. Stačí, když na jejich stránkách vyplníte formulář „objednat opravu“ a zvolíte způsob dopravy do servisního centra. Máte na výběr ze tří variant. Buď využijete možnost svozu, kdy bude váš notebook vyzvednut u vás a přepraven do servisního střediska za 240 Kč tam a zpět. Druhou možností je, že osobně notebook doručíte na provozovnu v Třinci, což může být zbytečně problematické. Nebo notebook dopravíte do střediska a zpět si ho již necháte zaslat, cena za tuto službu je 120 Kč.

Oprava

Po přijetí bude notebook diagnostikován naprosto zdarma a budete kontaktováni s výsledkem a cenou opravy ke schválení. Nemusíte se tak bát, že by se servis pustil do oprav, aniž byste s nimi nesouhlasili. Zpravidla je oprava provedena do sedmi pracovních dnů a následně je vám opravené a otestované zařízení odesláno zpět na dobírku. Navíc se na všechny opravy vztahuje záruku 3 až 24 měsíců a její délka se odvíjí od typu provedené opravy. Skvělá je tato zpráva především pro osoby, kteří na svém notebooku vykonávají své zaměstnání a nepřijdou tak o celý měsíc, ale maximálně o jeden pracovní týden.