Zastavárna aut

Každý se někdy může dostat do finanční tísně a peníze potřebuje co nejrychleji. Někdo řeší takovou situací žádostí o půjčku, jiný se rozhodne prodat nějakou cennou věc. Ovšem k hotovým penězům se můžete dostat i jiným způsobem. Můžete dát nějakou věc ze svého majetku do zástavy. A dokonce lze dát i auto do zástavy. Tuto variantu nabízí zastavárna a autozastavárna Dozastavy.cz, jejíž hlavní pobočku najdete přímo v centru hlavního města Prahy.

Co lze dát do zástavy?

Tato nejlevnější autozastavárna v Praze vám poskytne peníze v hotovosti do 15 minut od vašeho příjezdu a sepsání nezbytných formalit. Dojednat si zde můžete zástavu jakéhokoliv automobilu, motocyklu, veterána, dodávky, terénního či sportovního vozidla, autobusu, nákladního automobilu, karavanu, obytného auta, stavební stroje (bagru, nakladače, traktoru, bobíku apd.).

Jak to funguje?

Neuvěřitelnou výhodou zástavy aut je, že obdržíte peníze v hotovosti, a přitom můžete se svým vozidlem, motocyklem či jiným strojem daným do zástavy nadále jezdit a užívat jej stejně jako dosud. Pokud chcete tuto službu využít, musíte učinit následující kroky:

  1. Zavolat do autozastavárny Dozastavy.cz., nebo poslat vyplněný formulář s informacemi o svém automobilu či jiném stroji. Pracovníci zastavárny se s vámi neprodleně spojí.
  2. Přijedete se svým vozidlem do autozastavárny, kde bude Vaše vozidlo zdarma oceněno a na základě této ceny bude navržena výše zástavy. Druhou možností je zavolat, aby se pracovník autozastavárny dostavil k vám a vše bude vyřízeno u vás doma.
  3. Dobu zástavy si může určit sami, stejně tak můžete zvolit variantu zaparkování vozidla na hlídaném parkovišti autozastavárny či v jejích garážích, nebo zda budete chtít své vozidlo nadále užívat a jezdit s ním podle svých potřeb.
  4. Jakmile dojde k oboustranné dohodě na všech uvedených formalitách, bude uzavřena zástavní smlouva, po jejímž podpisu vám bude vyplacena domluvená částka a vy odjedete se svým autem i s penězi.

Jaké doklady je třeba vzít s sebou?

Občanský průkaz nebo cestovní pas, velký i malý technický průkaz, klíče od vozidla (pokud budete chtít vozidlo nechat na parkovišti či v garáži autozastavárny), doklad o pořízení vozidla (kupní smlouva nebo faktura), servisní knížka (pokud ji máte), zelená karta, havarijní pojištění (pokud je máte sjednané).