Šuplíky jako dřevěné květináče: Originální obal na květiny a dekorace v jednom

Když se řekne dřevěný květináč, pravděpodobně si většina z vás vybaví mnoho stylů a typů. Jsou ve vaší představě i šuplíky neboli zásuvky? Hádáme, že o takovém dřevěném květináči slyšíte poprvé. Pokud máte doma starý nevyužitý nábytek z masivu, můžete si takový netradiční obal na květiny vyrobit svépomoci. Pro ostatní je tady oblíbený velkoobchod Harasim, který svým zákazníkům poskytuje dřevěné květináče a truhlíky různých barev, velikostí a především za super ceny.

Šuplíky s kovovou rukojetí

Všechny modely jsou vyrobené z pravého dřeva. Liší se jen barvou, velikostí a typem rukojeti. S žádným kouskem neuděláte chybu. Vyberte si podle toho, který vám barevně nejvíce zapadne do interiéru nebo na zahradu. Vysadit je můžete umělými květinami, ale i živými rostlinami a bylinkami. Uvnitř každé zásuvky je igelitová výplň, která brání přetečení vody.


Šuplíky s jutovou rukojetí

Jak už jsme zmínili, dřevěné květináče v podobě šuplíku nabízí hned několik různých rozměrů. Vyberte si dřevěné truhlíky na okna, či terasu. Anebo vsaďte na menší čtvercové kousky a ozdobte je kapradím, anebo sukulenty. Barevné varianty jsou čistě přírodní, hnědé, šedé a zelené. Skvěle se hodí do rustikálního stylu bydlení, ale své místo si najdou jistě v každém typu interiéru. Objednejte online na www.harasim.info