Stylová koupelna je místem odpočinku a relaxace. Návrhy a realizace koupelen zajistí Sofi design

Koupelnu již dávno většina z nás nevnímá pouze jako místo určené pro osobní hygienu. Je to místo, kde odpočíváme a relaxujeme. Vzhledem k tomu, že jejím prostorem a realizací se zabýváme, během svého života, pouze několikrát, aby splňovala všechna naše očekávání, je vhodné svěřit návrhy a realizace koupelen do rukou odborníků. Mezi takové patří i Sofi design.

Sofi design – odborníci na realizace koupelen

Toto koupelnové studio nabízí vizualizace koupelen. Vzhledem k tomu, že své služby poskytuje již dlouhou dobu, studio získalo celou řadu cenných zkušeností, které se nyní promítají v nabídce služeb mezi něž patří také realizace koupelen. Studio se zajímá o design a moderní italský styl. Miluje velké výzvy. Své služby nabízí v oboru prodeje keramických koupelnových obkladů, dlažby, sanitární keramiky a kompletní koupelnové výbavy. Design italského provedení dováží od renomovaných italských výrobců. Patří mezi ně Atlas Concorde, Supergres, Mirage nebo Sant´Agostino. Všichni patří mezi výběrové dodavatele. Jejich výrobky nabízejí velmi vysokou úroveň provedení technického rázu. Studio se zaměřuje i na nové produkty, které objevuje na veletrzích nebo v nabídkách obchodních zástupců různých společností. Problémem nejsou ani nové a moderní technologie a směry, které se v oboru objevují.

Některé realizace koupelny naleznete na webu sofidesign.cz, kde se nachází také poptávkový formulář.

Nabídka studia

Pro svoji koupelnu si můžete vybrat ze široké nabídky koupelnových obkladů za velmi přijatelné ceny. S návrháři si projdete architektonický návrh. Podle něj pak bude vytvořena 3D vizualizace. Vzhledem k tomu, že zařizování koupelny je náročné, studio nabízí širokou škálu dodavatelů s různou cenou i kvalitou. Pro své zákazníky má připravenou bezplatnou poptávku, architektonické návrhy a 3D vizualizace, široký výběr koupelnové dlažby i obkladů a možnost výstavby externími řemeslnickými partnery.