Vinylová, nebo laminátová podlaha? Jaká je ta pravá právě pro vás

Na poli podlahových krytin existuje opravdu pestrá nabídka. Hledáte však podlahu, která bude odolná, cenově dostupná a vyhotovena v pestré škále textur a barev? V tom případě pro vás bude skvělou volbou podlaha vinylová i laminátová.

Pestrý výběr

Hledáte-li vhodnou podlahovou krytinu do vaší domácnosti, měli byste vždy zvážit kritéria, která jsou pro výběr podlahy klíčová. Ujasnit byste si měli, co přesně budete od podlahy vyžadovat a do jaké místnosti ji chcete umístit. Na trhu totiž existuje opravdu pestrý výběr kvalitních podlahových krytin. Podlahy od Floor experts jsou toho důkazem. Zavítejte na jejich stránky a prohlédněte si pestrou nabídku podlah dřevěných, laminátových, vinylových, ale i dalších podlahových krytin.

Výhody vinylu

Vinyl a vinylová podlaha patří mezi oblíbence na trhu. Jedná se o moderní podlahovou krytinu, která je odolná, a to i proti vlhkosti. Skvělé jsou také její antistatické a antibakteriální vlastnosti, podobně jako nehořlavost. Vinylové podlahy jsou pro chůzi příjemné, jelikož jsou pružné. Vybírat si můžete z rozmanité nabídky vzorů, barev a textur. Snadno si tak do své domácnosti vyberete přesně ten pravý vzhled vinylové podlahy. Velkou výhodou jsou jistě i nižší náklady na pořízení. Vinyl je tak skvělou alternativou dřevěné podlahy či dlažby. Péče o vinylovou podlahu je velmi snadná a nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Laminátová podlaha?

Laminátová podlaha vykouzlí ve vaší domácnosti příjemný pocit tepla. Laminátová podlaha může být vyhotovena v imitaci dřeva i jiných materiálů. Jedná se také o velmi trendovou krytinu, která nabízí pohodlí a odolnost. Laminátová podlaha nabízí také skvělý poměr ceny a kvality, je antistatická a antialergická, navíc se snadno udržuje. Tak jakou podlahovou krytinu si zvolíte?