Pusťte se do efektivního hubnutí tukových zásob s keto dietou

I přes zimní období můžete efektivně zhubnout tukové zásoby a vyhnout se přibírání nových. Pravdou však je, že musíte dodržovat určitá pravidla ve stravování a nezapomínat na pravidelný pohyb. Vyzkoušejte keto dietu, která se zakládá na přirozeném stavu organismu, který vede k hubnutí, a právě proto je tak účinná.

Proteinová dieta

O keto dietě jste mohli již slyšet pod jiným názvem, tedy dietě proteinové. Keto dieta je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí zhubnout a zbavit se tukových zásob. Nejedná se o žádnou drastickou dietu, ale o příjemnou úpravu jídelníčku, která je založena na zvýšeném příjmu bílkovin a zdravých tuků a co největším omezení přisunu sacharidů. Díky tomu totiž dochází k přirozenému stavu organismu tzv. ketóze.

Co je ketóza?

Keto dieta je nesmírně účinnou právě díky tomu, že využívá přirozeného stavu organismu, tedy ketózy. K té dochází ve chvíli, kdy ve stravě omezíte příjem sacharidů na minimum. Jakmile totiž tělo spotřebuje vlastní zásobu sacharidů, dochází ke stavu ketózy, samozřejmě pokud dodržujete pravidla keto diety. Poté tento stav přichází přibližně po 2-4 dnech. Tělo potřebuje energii a tu začne čerpat z vlastních tukových zásob a vy začnete přirozeně hubnout.

Pravidla hubnutí

Stále se ptáte sami sebe, jak zhubnout? Keto dieta pro vás může být tím pravým řešením. Díky ní totiž dojde ke zdravé úpravě jídelníčku, který vám dokonce umožní zhubnout. Nezapomínejte samozřejmě ani na pravidelný pohyb, dostatek spánku, pitný režim a psychickou pohodu. Jen díky tomu budete nejen efektivně hubnout, ale budete se také cítit v dobré kondici a spokojeni sami se sebou ve svém těle.

I na zimu

S proteinovou dietou můžete začít takřka kdykoliv a jedná se i o dobrého společníka na zimu. Ochrání vás totiž před nadměrným příjmem sacharidů a vytváření nových tukových zásob.