Výroba brožur a vizitek – kde vám pomohou?

Potřebujete pro sebe i své zákazníky vyrobit tiskoviny, které vám pomohou v práci? Jít za budoucími zákazníky nepřipraveni a zejména bez materiálů, které prezentují vaši práci je nesmysl. Mít v ruce prezentaci výrobků nebo služeb, které poskytujete je důležité. Vaši zákazníci se nerozhodnou hned, ale právě brožura nebo leták s krátkou nabídkou jim rozhodování usnadní. Když se rozhodnete připravit si materiály pro zákazníky, musíte mít také správnou tiskárnu, kde vám vše vytisknou. Kam se obrátit?

Profesionální tiskárna

Když tisknete klasické dokumenty, obvykle vám postačí tiskárna, kterou máte v kanceláři. Když připravujete materiály, které budete prezentovat dál veřejnosti, je potřeba materiály připravit pečlivě a myslet nejen na informace, které předáváte skrz brožuru nebo leták, ale také na design. Musí zaujmout, jinak se zákazníci obrátí na někoho jiného a vám tak uteče zakázka, kterou chcete. Výroba brožur je jednou z možností, jak si připravit půdu pro schůzky s klienty.

A vizitky máte?

Představte si schůzku, která je povedená, zákazník má zájem, jen si vše potřebuje projít. Necháváte mu brožury. V tom řekne, že se vám ozve a zda mu dáte svou vizitku. Jenže vy ji nemáte. Nastává situace, kdy se sháníte po tužce a kousku papíru, kde vypíšete všechny své kontakty. Vizitky tisk je důležitou součástí každého podnikání a dobrý marketingový nástroj, kterým se můžete odlišit nebo minimálně připomenout.

Kalendář jako pozornost

Chcete dát svým zákazníkům nebo obchodním partnerům drobný dárek, který by zároveň mohl být taková reklama pro vás a vaši firmu? Tisk kalendářů je ideální reklamní dárek pro zákazníky i obchodní partnery. Vyberte si z široké nabídky plánovacích, kapesních, stolních nebo nástěnných a ostatní nechejte na ABC tiskárně. Se vším si poradí.