S dokonale bílými zuby budete vypadat mladší

Bez krásně bílých zubů bude vaše vizáž vždy tak trochu pošramocená. Právě zuby jsou tím, co poukazuje na naše zdraví a to, jak se o sebe dokážeme starat. I když se hezky namalujeme, učešeme a oblékneme, žluté zuby mohou celý dojem nesmírně pokazit.

Bělení zubů

Možností, jak proměnit vzhled vašich zubů snadno a rychle, je bělení zubů. Právě bělení zubů je možností, jak se zbavit žlutého povlaku a vzniklých flíčků na zubech. Navíc se jedná o dobře dostupnou variantu, kterou můžete provádět i doma.

Bělící pásky

Vzhled vašich zubů snadno proměníte díky bělícím páskům, které zuby vybělí bezpečně a pohodlně. Vyzkoušejte bělící pásky Crest, které se staly světovým produktem číslo 1 v bělení zubů. Tyto pásky dokonce získaly mnohá ocenění. Jedná se o jedničku na trhu, se kterou si můžete bělit zuby i vy. Vybírat si můžete různé druhy balení bělících pásků, které obsahují různé počty bělících pásků. Informace o bělení zubů se dozvíte vždy z příbalového letáčku, jehož pokynů byste se měli držet.

Rizika?

Bělení zubů je bezpečným způsobem, jak si běli zuby doma. Pásky nemají, jak poškodit zuby a sklovinu. Jedná se o kvalitní produkt, který má na trhu dlouholetou tradici. Nemusíte se tedy bát pustit se do bělení zubů.

Bělící pasty

Bělící účinky vám poskytují i speciální zubní pasty, které bělí povrch zubů a pomáhají maximalizovat bělicí efekt bělících pásků. Takové pasty můžete používat i dlouhodobě a kvalitně odstraňují ze zubů nové i starší povrchové zabarvení. Skvělé také je, že nedovolí vyběleným zubům znovu žloutnout a jsou dobrou doplňkovou prevencí k bělícím páskům. Toto duo je také skvělým tipem na vánoční dárek. Darovat zdravý vzhled a posílení sebevědomí v podobě bělících pásků bude jistě trefou do černého v mnoha případech.