Strava pro každou příležitost – jak nasytit zaměstnance?

Chcete svým zaměstnancům poskytovat benefity, které by jim zpříjemnili či minimálně zjednodušili práci a to, jak se v práci cítí? Mnoho firem se zaměřuje na benefity ve formě nejrůznějších kurzů, sick days, poskytují pro své zaměstnance sportovní vyžití, příspěvek na cestovné, provize, motivační ohodnocení a mnoho dalších a dalších věcí. Jednou z možností může být také zajistit jim stravování na úrovni. Nemáte-li ve firmě velkou kuchyň a jídelnu, kde by se vařilo a následně vydávalo jídlo, jako je tomu v obrovských podnicích, školách a podobných zařízeních, necháváte to zcela v režii svých zaměstnanců. A ti se k tomu staví různými způsoby.

Pravidelná strava dělá divy

Pořídíte zaměstnancům stravenky, které jim mají posloužit na každodenní stravování. A jak s nimi naloží už je vyloženě na nich samotných. Někdo poctivě chodí každý pracovní den pro obědy do místní restaurace, spolu s kolegy si v klidu sednou a najedí se. Jiní si své obědy nosí z domu, kde si je připravují, jelikož vaří třeba i pro rodinu a vše vyjde levněji. Další to neřeší vůbec a jednoduše si připraví větší svačinu. Teplé jídlo je však základem pro pravidelný a správný jídelníček a životní styl. Chcete svým zaměstnancům dopřát kvalitní firemní stravování, ale výstavba kuchyně nepřichází v úvahu?

Nechte jídlo dovézt!

Firemní stravování nemusí být nijak finančně náročné, jednoduše přes www.arter.cz zajistíte stravování pro své zaměstnance a je hotovo. Firma se zabývá například distribucí hotových i minutkových jídel, takže do firmy přivezou kvalitní stravu, která také dobře chutná. K dispozici je široký výběr, který ocení všichni. Mimo jiné je možno využít také catering na akce, které pořádáte či jen pro přípravu jednoduchého občerstvení na důležité porady.